Wróżba z kart tarota - Tarot miłosny - wylosuj kartę

Skup całą swoją uwagę na pytaniu dotyczącym miłości, które chcesz zadać, a następnie wybierz jedną z kart. Wówczas otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie...

Twoja karta to:

GŁUPIEC - położenie odwrotne

Kierując się radami innych zabrnęłaś w ślepą uliczkę. Teraz musisz uczynić wszystko co w Twej mocy, aby to odkręcić. Obserwuj otoczenie i wybieraj takich przyjaciół na których możesz liczyć w każdej sytuacji. Jeśli kogoś zraniłaś przez głupie rady nieodpowiednich osób, postaraj się to naprawić. Jeżeli zaś sama zostałaś zraniona, musisz na chwilę zerwać kontakt z otoczeniem, aby móc wszystko sobie poukładać w głowie. Będąc w związku zastanów się czy ma on sens. Istnieje duże prawdopodobieństwo, ze partner nie jest z Tobą szczery. W tej sytuacji bezzwłocznie zerwij z nim kontakt. W najbliższym czasie możesz zbłądzić, jednakże po pewnym czasie wszystko ułoży się po Twojej myśli.


Wróżka Sigita wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3029

MAG - położenie odwrotne

Musisz nauczyć się lepiej dysponować swoją życiową energią. Być może chcesz zdobyć zbyt wiele rzeczy naraz przez co popełniasz błędy. Usiądź i spokojnie przeanalizuj co robisz nie tak. Jeśli jest mężczyzna, który Ci się podoba, nie narzucaj się mu. On sam w końcu do Ciebie przyjdzie. Nie przejmuj się swoją samotnością, znajdź czas dla siebie, zacznij wykorzystywać swój potencjał. Będąc w związku także nie naciskaj zbytnio swojego partnera, dajcie sobie trochę luzu. Pozwoli to Wam uporządkować pewne sprawy.


Wróżka Sigita wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3029

PAPIEŻYCA - położenie odwrotne

Musisz przestać zamykać się na otoczenie. Zrozum że w ten sposób nic nie zyskujesz, a tracisz tylko czas. Dzięki ponownemu otworzeniu się na świat, uda Ci się zdobyć to czego oczekujesz. Zmianę zacznij od siebie, naucz się cieszyć z małych rzeczy, jeśli możesz, pomóż innym, nie oczekując nic w zamian. Nie mając stałego partnera, zacznij dostrzegać mężczyzn wokół siebie. Są wśród nich tacy, z którymi mogłabyś stworzyć szczęśliwy związek. Jeśli jesteś już w związku, skup się na zauważaniu potrzeb swego mężczyzny. On to doceni, a Wasz związek będzie jeszcze silniejszy.

Wróżka Sigita wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3029

CESARZOWA - położenie odwrotne

Powinnaś być bardziej zdecydowana. Sama widzisz jak wielu mężczyzn kręci się wokół Ciebie. Jeśli trafisz na odpowiedniego nie czekaj, spróbuj odwzajemnić jego uczucia, gdyż w innym wypadku może okazać się że przegapiłaś szansę na ułożenie sobie życia ze wspaniałą osobą. Jeśli jesteś w związku postaraj się bardziej panować nad swymi emocjami. Staraj się zrozumieć także potrzeby drugiej strony. Być może jesteś zbyt surowa dla swego partnera. Jeśli zrobiłaś coś źle, nie bój się przeprosić, wcale nie będzie oznaczać to Twej słabości- wręcz przeciwnie partner jeszcze bardziej się do Ciebie przekona, uznając za dojrzałą kobietę.

Wróżka Massada wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3019

CESARZ - położenie normalne

Masz znaczny wpływ na mężczyzn, którzy pojawiają się w Twoim życiu. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu z nich uważa Cię za ważną osobę. Jeśli obecnie jesteś samotna, powinnaś powoli ,nie spiesząc się szukać odpowiedniego kandydata. Kieruj się głównie logiką, oceniaj obiektywnie, w Twoim otoczeniu na pewno znajduje się mężczyzna będący w stanie sprostać wymaganiom. Możesz liczyć z jego strony na miłość i oddanie. Nie obawiaj się odrzucenia, Twój silny charakter sprawia, iż wybrany mężczyzna będzie Ci wierny. Wszystko jest w Twoich rękach. Jeśli jesteś w stałym związku, aby poprawić relacje, daj swemu partnerowi odrobinę wytchnienia. Spróbujcie spędzić trochę czasu oddzielnie. Nawet nie spodziewasz się, jak szybko Twój mężczyzna znów będzie się o Ciebie troszczył i zabiegał o Twe względy tak jak na samym początku znajomości.

Wróżka Massada wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3019

PAPIEŻ - położenie normalne

Jesteś osobą mającą swoje twarde zasady. W związku chodzi Ci o miłość i zaangażowanie, bardzo istotna jest dla Ciebie sfera duchowa. Nie lubisz osób powierzchownych, dla których liczy się tylko wygląd zewnętrzny i którzy nie są w stanie spojrzeć w głąb siebie. Przez wyżej wymienione cechy z trudem odnajdujesz się w obecnym świecie, w którym to sprawy materialne są stawiane na pierwszym miejscu. Wiedz jednak że istnieje wielu mężczyzn, którzy marzą o takiej kobiecie jak Ty. Mają oni dosyć partnerek, które dbają tylko i wyłącznie o własne potrzeby. Nawet spośród swoich kolegów są tacy, którzy nie mogą przestać o Tobie myśleć. Bacznie obserwuj otoczenie a sama dojdziesz o których mowa. Będąc w związku nie staraj się na siłę niczego zmieniać, ulepszać. Jeśli jest Ci dobrze z partnerem utrzymuj status quo. Jesteście dojrzałym ludźmi i Wasz związek powinien przetrwać próbę czasu.

Wróżka Massada wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3019

KOCHANKOWIE - położenie normalne

Zapewne zauważyłaś, że masz spore powodzenie u płci przeciwnej. Mimo wszystko Twoja sytuacja jeśli chodzi o związki uczuciowe jest nie do końca jasna. W najbliższym czasie będziesz musiała podjąć radykalne decyzje. Jeśli jesteś samotna, powinnaś w końcu zdecydować się na poważniejszy związek. Obecna sytuacja nie sprzyja Twemu zdrowiu. Spośród mężczyzn, którzy Cię otaczają wybierz tego, który jest według Ciebie najodpowiedniejszym kandydatem. Nie ma sensu dłużej czekać, już najwyższy czas aby swe uczucia skierować ku właściwej osobie. Jeżeli jesteś w związku staraj się więcej rozmawiać ze swoim partnerem. Pozwoli to Wam jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie. Podejmujcie wspólne decyzje, a unikniecie nieporozumień. Aby umocnić związek musicie w najbliższym czasie wykazać się dużą dojrzałością.

Wróżka Tatiana wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3031

RYDWAN - położenie normalne

Nastał dla Ciebie idealny czas na polepszenie swego życia. Musisz tylko wziąć się do działania, a zobaczysz że wyjdzie wszystko co sobie zaplanowałaś. Jeśli nie masz stałego partnera, wiedz że wkrótce pojawią się mężczyźni z którymi możesz stworzyć poważny związek. Jeśli któryś z nich będzie Ci się podobał, nie zwlekaj, weź sprawy w swoje ręce. Zobaczysz że wybrany mężczyzna będzie wniebowzięty że został doceniony. Twoja przyszłość jest w Twoich rękach, tak więc im szybciej przystąpisz do działania tym lepiej. Nie zmarnuj znakomitej okazji na to, by ułożyć sobie życie tak jak to sobie zaplanowałaś. Jeśli masz już swojego partnera także weź sprawy w swoje ręce. Jeśli są między Wami jakieś nieporozumienia, postaraj się to jak najszybciej wyjaśnić. Twój mężczyzna będzie dumny że ma tak wspaniałą i piękną kobietę jak Ty.

Wróżka Tatiana wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3031

SPRAWIEDLIWOŚĆ - położenie normalne

W najbliższym czasie czeka Cię to na co sobie zasłużyłaś ostatnimi uczynkami. Jeśli więc zachowywałaś się właściwie w stosunku do otoczenia, możesz liczyć iż spotka Cię za to nagroda. Niestety, jeżeli kogoś oszukałaś, musisz liczyć się z karą. Tak więc jeśli nie posiadasz stałego partnera, lecz miałaś ostatnimi czasy dobre intencje, nikim nie manipulowałaś, możesz liczyć że pojawi się mężczyzna w którym się zakochasz i który odwzajemni Twoje uczucie. Doceni to jaką jesteś osobą, będzie w Ciebie zapatrzony. Jeśli jednak w ostatnim czasie Twe zachowanie wobec mężczyzn było niewłaściwe, nie licz na to iż znajdziesz miłość. Wręcz przeciwnie, Twoje oszukańcze zamiary zostaną przejrzane, zarówno adoratorzy jak i znajomi się od Ciebie odwrócą. Jeśli jesteś w związku już niedługo na jaw wyjdą wszystkie kłamstwa zarówno Twoje (jeżeli takie się przytrafiały) jak i partnera. Będzie to ciężka próba dla Waszego związku. Staniecie przed ważnym wyzwaniem, czy zapomnieć o przyszłości i zacząć wszystko od nowa, czy też zakończyć związek.

Wróżka Melinda wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3020

PUSTELNIK - położenie normalne

Jesteś osobą inteligentną i wrażliwą. Zdecydowanie wyróżnia Cię to spośród innych ludzi. Czeka Cię jednak długa droga do odnalezienia prawdziwego szczęścia w miłości. Musisz uzbroić się w cierpliwość. W razie niepowodzenia nie popadaj w skrajność, nie zapominaj, że jesteś osobą wyjątkową i szczęście uśmiechnie się także do Ciebie. Nie mając stałego partnera, patrz wszystkim adoratorom na ręce. Wielu z nich nie ma wobec Ciebie szczerych intencji. Dzięki nieufności oszczędzisz sobie wielu rozczarowań. Gdy spotkasz tego właściwego, od razu to poczujesz. Uwierz, że warto czasami poczekać, aby potem cieszyć się prawdziwym szczęściem. Osoby takie jak Ty, idealnie nadają się na stałego partnera, dlatego też powinnaś się szanować, i nie wiązać się z kimś kto na to nie zasługuje. Jeśli jesteś w stałym związku, zastanów się czy jesteś szczęśliwa. Jeśli odpowiedź na to pytanie jest negatywna, być może nie ma sensu dalej się w to angażować. Porozmawiaj poważnie ze swoim mężczyznom i ustalcie co robić dalej. Nie obawiaj się zadawać mu trudnych pytań. Jeśli masz z nim być, musisz być w 100% przekonana o szczerości jego uczuć.

Wróżka Melinda wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3020

KOŁO FORTUNY - położenie normalne

Jesteś osobą, która ma pozytywny stosunek do życia. W najbliższym czasie czeka Cie wynagrodzenie za to podejście. Sprawy zaczną się układać po Twojej myśli. Również w miłości wszystko zacznie przybierać korzystny obrót. Jeśli nie masz stałego partnera możesz liczyć na odnalezienie prawdziwej miłości. Nie musisz działać, szukać Go za wszelką cenę. Po prostu w niedalekiej przyszłości spotkasz osobę, która odmieni Twe życie. Nie spodziewasz się nawet jakie będzie to wspaniałe uczucie. Tak więc nie zmieniaj swego stosunku do życia, nawet jeśli czasami wydaje Ci się iż Twoje wysiłki prowadzą donikąd. Mężczyzna, którego spotkasz pokocha Cię taką jaką jesteś. Jeśli jesteś w związku w najbliższym czasie nastąpi dalsze poprawienie Waszych relacji. Poznacie się jeszcze bliżej, dzięki czemu zdasz sobie sprawę, że Twój partner jest naprawdę wspaniały. Możesz liczyć na stałość na jego uczuć.

Wróżka Tatiana wie znacznie więcej na temat Twojej przyszłości miłosnej.
Aby skontaktować się zadzwoń: 708 677 736 (4,25zł/min) i podaj nr wewnętrzny 3031

Wróżka Sigita

Ezoteryka jest moją pasją od wielu lat. W tym czasie widziałam znacznie więcej niż przeciętny człowiek. Jeśli nie wierzysz w nadprzyrodzone moce, liczy się dla Ciebie tylko świat materialny, to po prostu nie dzwoń. Mnóstwo ludzi otrzymało ode mnie upragnioną pomoc, jednak warunek jest jeden- aby tę pomoc dostać, należy jej pragnąć. Zawsze namawiam do pracy nad sobą, gdyż szczęście jest naprawdę blisko. Pamiętajcie, że nie wszyscy ludzie są źli. Jesteście kowalami swego losu, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, aby wyzwolić w Was siłę do odwrócenia złej karty.

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub z komórki na numer:
708 677 736 i podaj nr wewnętrzny 3029
Koszt połączenia: 4,25 zł/min
Regulamin usługi
Wyślij SMS o treści:
EZW.SIGITA.Twoje pytanie
na numer 73601

Koszt: 3,69 zł/sms
Regulamin usługi

Wróżka Massada

Wróżę już przeszło 15 lat. Będąc jeszcze małą dziewczynką zauważyłam, iż korzystanie z Tarota ułatwia mi wychodzenie z kłopotów. Dzięki Kartom jesteśmy w stanie spojrzeć na wszystko z innej, znacznie szerszej perspektywy. Kiedyś myślałam, że z danego problemu są zaledwie dwa wyjścia. Dziś wiem, że może być ich dużo więcej, czasami po prostu ich nie zauważamy. Jeżeli jesteś w potrzebie, możesz śmiało do mnie pisać, lub telefonować. Jako wróżka na pewno pomogę Ci w problemach, znajdziemy wspólnie odpowiednie rozwiązanie. Oprócz wróżenia z kart, posiadam dar interpretacji snów. Dlatego jeśli nie wiesz, co właściwie oznacza Twój sen, zwróć się do mnie, a na pewno dowiesz się prawdy.

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub z komórki na numer:
708 677 736 i podaj nr wewnętrzny 3019
Koszt połączenia: 4,25 zł/min
Regulamin usługi
Wyślij SMS o treści:
EZW.MASSADA.Twoje pytanie
na numer 73601

Koszt: 3,69 zł/sms
Regulamin usługi

Wróżka Tatiana

Moją specjalnościami są Tarot, oraz rytuały. Z kartami komunikuje się od dziecka. Pisząc „komunikuje” mam na myśli rozumienie ich. Nie chodzi tu o zwykłe rozkładanie i nauczenie się na pamięć regułek z książki. Pracowałam nad rozwojem swojej intuicji od wielu lat, i dziś praktycznie już mnie nie zawodzi. Karty do mnie przemawiają. Tę wiedzę staram się spożytkować, pomagając innym w kłopotach. Co dla mnie najważniejsze- większość dzwoni do mnie po pewnym czasie, dziękując i prosząc o dalsze wskazówki.

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub z komórki na numer:
708 677 736 i podaj nr wewnętrzny 3031
Koszt połączenia: 4,25 zł/min
Regulamin usługi
Wyślij SMS o treści:
EZW.TATIANA.Twoje pytanie
na numer 73601

Koszt: 3,69 zł/sms
Regulamin usługi

Wróżka Bella

Nie zobaczycie tutaj długiego opisu, jaka to jestem idealna i jak wielu ludziom pomogłam. Zawsze dla mnie istotniejsze były czyny, aniżeli słowa. Moi znajomi twierdzą, że mam dar, dlatego zajęłam się wróżeniem. Moja mama również wróżyła, to właśnie dzięki niej złapałam bakcyla na punkcie ezoteryki. W większości moje wróżby się sprawdzają, ale jak już powiedziałam na wstępie, sami musicie się o tym przekonać. Jeśli jesteś ciekawy swej przyszłości, jestem do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub z komórki na numer:
708 577 065 i podaj nr wewnętrzny 2004
Koszt połączenia: 3,69 zł/min
Regulamin usługi
Wyślij SMS o treści:
EZW.BELLA.Twoje pytanie
na numer 72023

Koszt: 2,46 zł/sms
Regulamin usługi

Wróżka Melinda

Na pewno zdarzyła Ci się sytuacja, iż chciałaś porozmawiać z wróżką, aczkolwiek bałaś się to zrobić. Skoro jesteś już na moim profilu, nie musisz mieć żadnych obaw. Jestem tutaj po to, abyś mogła dowiedzieć się wszystkiego co Cię interesuje, jeśli chodzi o Twą przyszłość. Wróżę z kart Tarota, anielskich, oraz wahadełka. Dodatkowo moją pasją jest filozofia Wschodu. Pragnąc zasięgnąć konsultacji na temat reinkarnacji i rebirthingu również dobrze trafiłaś. Czasami, nie zdajemy sobie sprawę, iż to kim byliśmy w poprzednich wcieleniach ma wpływ na obecne życie. Ujrzenie prawdy na temat poprzedniego wcielenia, może polepszyć Twą obecną sytuację.

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub z komórki na numer:
708 677 736 i podaj nr wewnętrzny 3020
Koszt połączenia: 4,25 zł/min
Regulamin usługi
Wyślij SMS o treści:
EZW.MELINDA.Twoje pytanie
na numer 73601

Koszt: 3,69 zł/sms
Regulamin usługi